Szukaj na tym blogu

środa, 30 listopada 2011

Prezenty

Staram się zdążyć wyhaftować wszystkie prezenty. Na razie powstają hafty, później będę szyła z nich poduszki. Mam już dla mamy, teściowej, męża i jednego syna. Zostały mi jeszcze trzy prace. Doszłam do wniosku, że mogę pokazać co wyhaftowałam dla mamy, bo ona nie zagląda na blog. Mama jest typową ogrodniczką, całe dnie może  spędzać wśród kwiatów, sadzi, plewi, podlewa...Postanowiłam więc przygotować dla niej poduszkę z kwiatami. Zaczęłam już coś nowego, ale przypadkiem szukając czegoś w piwnicy znalazłam stary, zapomniany haft, który powstał wiele lat temu, kiedy zaczynałam swoją przygodę z robótkami. Pamiętam jak kibicowała mi, gdy mozolnie go robiłam. Nie jest zbyt precyzyjnie wyszyty, ale powinien się spodobać. Dokończyłam go i teraz wygląda tak:
 Dostałam kolejne wyróżnienie od Agnieszki za które serdecznie dziękuję. Kilka zdań o mnie możecie znaleźć przy pierwszym wyróżnieniu i jeśli mogę to nie będę nominować innych dziewczyn, bo nie wiedziałabym które wybrać. Jest Was tyle zdolnych rączek, że wszystkie do których zaglądam powinny to wyróżnienie otrzymać.

12 komentarzy:

 1. wspaniały pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny bukiecik, będzie elegancki prezent! Gratuluję także wyróżnienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super kwiaty a poduszka z pewnością będzie piękna :) pozdrawiam i zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny kwiatowy wzór.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne kwiaty. Moja mama też kilka lat temu dostałą ode mnie podobny bukiet polnych kwiatów wyszyty. Na pewno spodoba się Twojej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczny bukiet
  Na pewno się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny bukiecik i jaki pracochłonny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na bloga w sprawie wygranej.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...