Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 31 października 2011

Makatka świąteczna

W tym tygodniu skupiłam się na wykonaniu prezentu TUSALowego, więc na inne krzyżyki miałam mało czasu. Troszkę postawiłam ich na mojej makatce. Jest renifer, ośnieżone domki ,mały aniołek i kawałek sani:
 

środa, 26 października 2011

TUSAL październikowy i prezencik

Oto nowa odsłona mojego TUSALowego słoiczka:
 Skończyłam też TUSALowy prezent, który niedługo powędruje  do CyberJulki i będzie tam czekał na losowanie. Hafcik wesołego bałwanka ozdobił czerwony woreczek:

niedziela, 23 października 2011

Renifer i naparstki

Na blogach zrobiło się świątecznie. Ja oprócz prezentów dla rodzinki, zaczęłam haftować makatkę na kominek, o której myślałam już w zeszłym roku. Wzorek przedstawia mikołaja na saniach ciągniętych przez renifera. I oto mój renifer:
Jakiś czas temu pokazałam znalezione w sieci haftowane metale, a dzisiaj kilka przykładów haftowanych naparstków z  blogu allan.gallery.ru

poniedziałek, 17 października 2011

Zakładki dla chłopców

Postanowiłam rozpocząć przygotowania do świąt, a dokładniej wykonanie prezentów. Mam już pomysły, ale niestety nie będę mogła, ani o nich pisać, ani pokazywać jak powstają, bo moi chłopcy zaglądają tu i nie byłoby niespodzianki. Oczywiście będę robiła zdjęcia i w grudniu pojawią się fotki.
A dziś zaległe zakładki, dla Filipa i Kubusia:
 

niedziela, 9 października 2011

Woreczek

Mojej mamie bardzo się spodobał woreczek jaki wykonałam na Wymiankę z fantazją, więc postanowiłam zrobić dla niej podobny. Na woreczku wyhaftowałam  maki i słonecznik, gdyż mama uwielbia kwiaty i hoduje ich mnóstwo.
Chciałam też bardzo podziękować za kolejne wyróżnienie od Silvanis z silvanis-mojeprace.blogspot.com. Nie będę wybierać blogów które mnie inspirują , bo na każdym który obserwuję coś mnie zachwyca, a kilka zdań o mnie można znaleźć w poście z pierwszym wyróżnieniem.

sobota, 1 października 2011

Zakładki

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi co do wykończenia zakładek. Skorzystałam z nich i oto moje 2 pierwsze zakładki dla Zuzi i Wiktorii.
 Mam jeszcze jedną prośbę. Czy wiecie, gdzie można na metry kupić kanwę ze srebrną nitką. Spotkałam taką, ale tylko w małych arkuszach, a jest mi bardzo potrzebna do następnego haftu. Jakiś czas temu na jednym z blogów czytałam o mulinie nieznanej firmy, ale dużo tańszej i w kolorach bardzo zbliżonych do DMC. Czy któraś  z Was wie gdzie można ją kupić?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...