W maju w zabawie Od serca do koperty tworzymy Kartkę dla przyjaciela.
Robótkami ręcznymi zajmuję się od zawsze. Jestem fanką haftów krzyżykowych i gobelinowych. Każdy wyczarowany obraz daje mi dużo radości i satysfakcji.Oprócz obrazów wyszywam poduszki serwetki i inne ozdoby. Haftując uwalniam się od stresów i zmartwień. Interesuje mnie też biżuteria koralikowa i scrapbooking. Haftowanie i szycie to nie tylko pasja, ale i radość życia.
Szukaj na tym blogu
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)




Urocza kartka i jaki piękny hafcik.
OdpowiedzUsuńSuper kartka :)
OdpowiedzUsuńŚliczna kartka dla podróżnika :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
Śliczny i haft i kartka
OdpowiedzUsuńPiękny haft i niezwykle czyste i staranne wykonanie kartki.
OdpowiedzUsuńŚwietny pomysł. Bardzo ładna kartka
OdpowiedzUsuń